Shtepi me qera Apartament ne Tirane, 2+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 400 Euro. Tirane

Shtepi me qera 24/09/2023 17:53 Post ID: 175674


Pagesa

400 Euro

Ambjenti 2+1, E mobiluar   (Per 4 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 99.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 7 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona shiten rreth: 105,930 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Qyteti Studenti/Vilat Gjermane
Adresa QYTETI STUDENTI - Harta
Lexime 1141

Jepet me qira apartament tek Qyteti Studenti, rruga Gramoz Pashko!

Apartamenti ndodhet ne katin e 7 dhe organizohet ne:
-ambient ndenje dhe kuzhine;
-2 dhoma gjumi;
-1 tualet;

Apartamenti eshte totalisht i mobiluar me te gjitha kushtet e nevojshme per nje jetese sa me komode.

Per me shume informacion ose nje vizite ne prone, na kontakton