Shtepi me qera Apartament ne Tirane, 1+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 450 Euro. Tirane

Shtepi me qera 24/09/2023 20:38 Post ID: 175636


Pagesa

450 Euro

Ambjenti 1+1, E mobiluar   (Per 2 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 70.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 3 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona shiten rreth: 128,440 Euro
Distanca 2.00 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga Ndre Mjeda Tirane,Shqiperia - Harta
Lexime 545

Ofrojme per qira apartament 1+1 te 21 Dhjetori, kompleksi Kontakt, me siperfaqe 70m2, kati i 3 me ashensor
Organizohet ne soxhorno, dhome gjumi, tualet, korridor dhe ballkon
Apartamenti eshte i arreduar ne menyre bashkekohore, ka kondicioner dhe eshte i shtruar me parket
450 Euro ne Muaj