Shtepi me qera Apartament ne Tirane, 2+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 450 Euro. Tirane

Shtepi me qera 20/09/2023 16:30 Post ID: 175617


Pagesa

450 Euro

Ambjenti 2+1, E mobiluar   (Per 4 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 80.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 4 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona shiten rreth: 145,654 Euro
Distanca 1.75 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Ali Demi/Tregu Elektrik
Adresa Rruga Ali Demi Tirane,Shqiperia - Harta
Lexime 27

📣 Qera, Apartament 2+1 📍 Ali Demi, Tiranë.✨
⚜️ Kompleksi Mangalem 21
⚜️ Ndërtim i ri
🪜 Kati 4 (ashensor)
📐 Sipërfaqe 80 m²
🛋️ I mobiluar
• I investur
• Me parket
• Sistem kondicionimi
• Koridor shpërndarës
• 1 Ballkon
• 1 Tualet
- Apartamenti ndodhet në një zonë që ofron të gjitha facilitetet e nevojshme dhe e preferuar për banim. Apartamenti i lire me datë 1 Tetor.

Për më tepër informacion vizitoni website-in tonë! 🔍💻