Shtepi me qera Apartament ne Tirane, 1+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 800 Euro. Tirane

Shtepi me qera 20/09/2023 15:37 Post ID: 175580


Pagesa

800 Euro

Ambjenti 1+1, E mobiluar   (Per 2 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 68.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 7 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona shiten rreth: 233,046 Euro
Distanca 1.27 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit
Adresa Rruga Sulejman Delvina Tirane,Shqiperia - Harta
Lexime 17

📣QERA, Apartament 1+1📍 Komuna e Parisit, Tiranë.✨
⚜️ Stadiumi "Dinamo"
⚜️ Ndërtim i ri
🪜 Kati i 7 (ashensor)
📐 Sipërfaqe 68 m2
🛋️I mobiluar
• I investuar
• Sistem kondicionimi
• Koridor shpërndarës
• 1 Ballkon
• 1 Tualet
- Apartamenti ndodhet në një zonë që ofron të gjitha facilitetet e nevojshme dhe e preferuar për banim.

Për më tepër informacion vizitoni website-in tonë! 🔍💻