Shtepi me qera Apartament ne Tirane, 2+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 450 Euro. Tirane

Shtepi me qera 22/09/2023 19:25 Post ID: 175452


Pagesa

450 Euro

Ambjenti 2+1, E mobiluar   (Per 3 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 137.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 2
Property Invest Te tilla prona shiten rreth: 119,502 Euro
Distanca 1.72 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Don Bosko
Adresa Rruga Don Bosko Tirane,Shqiperia - Harta
Lexime 135

id 4251268

Jepet me qera kati i dyte i nje vile ne rrugen Don Bosko. Hyrja ndodhet ne katin e dyte dhe ka nje siperfaqe prej 137m². Organizohet ne ambient ndenje,, kuzhine me vehte, korridor shperndares ,dy dhoma gjumi ,tualet, ballkon dhe verande.
Cmimi : 450 euro