Shtepi me qera Apartament ne Tirane, 2+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 650 Euro. Tirane

Shtepi me qera 21/09/2023 18:11 Post ID: 175451


Pagesa

650 Euro

Ambjenti 2+1, E mobiluar   (Per 4 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 110.00 m2 me 2 Tualete
Kati Apartament Kati 6 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona shiten rreth: 174,976 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit
Adresa Tirana e Re - Stadiumi Dinamo - Harta
Lexime 40

Jepet apartament 2+1+2 me qira tek Stadiumi Dinamo, me nje siperfaqje prej 129 m2 dhe i organizuar ne nje dhome ndenjie dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi,2 ballkone ku nje pjese eshte pershtatur ne studio dhe dhome tharje, dy tualete. Apartamenti eshte i pajisur me te gjitha elektoshtepiaket dhe mobilimi eshte i ri e i pabanuar me pare.
Zona ofron facilitete te ndryshme si dhe nje siguri me te larte per banoret, mundesia e perdorimit te transportit publik, shkolla etj.
Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati 8 katesh.
Per nje vizite ne prone apo detaje te tjera na kontaktoni.