Shtepi me qera Apartament ne Tirane, 2+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 650 Euro. Tirane

Shtepi me qera 22/09/2023 15:41 Post ID: 175435


Pagesa

650 Euro

Ambjenti 2+1, E mobiluar   (Per 5 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 129.00 m2 me 2 Tualete
Kati Apartament Kati 6 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona shiten rreth: 174,976 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa stadiumi dinamo - Harta
Lexime 70

Apartament 2+1+2 me qira tek Stadiumi Dinamo

Siperfaqje 129 m2 

Mobilimi i i ri dhe i pabanuar me pare.

Zona ofron te gjitha facilitetet per te banuar.

Ndodhet ne katin e 6 ne nje objekt me ashensor.

Per nje vizite ne prone apo me teper info me kontaktoni.