Shtepi me qera Apartament ne Tirane, 1+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 550 Euro. Tirane

Shtepi me qera 22/09/2023 14:18 Post ID: 175383

Pagesa

550 Euro

Ambjenti 1+1, E mobiluar   (Per 2 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 90.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 6 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona shiten rreth: 141,284 Euro
Distanca 2.25 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Kodra e Diellit
Adresa Rruga e Zallit Tirane,Shqiperia - Harta
Lexime 74
File list: Screenshot_20230920-104254-2.png, Screenshot_20230920-104321-2.png, Screenshot_20230920-104310-2.png, Screenshot_20230920-104330-2.png, Screenshot_20230920-104254-2.png, Screenshot_20230920-104254-2.png,

Jepet me qera Alartament 1+1+Verande 

I mobiluar dhe pabanuar me pare 

Kati 6 

Post parkimi 1 

Cmimi : 550€ i diskutueshem