Shtepi me qera Apartament ne Vlore, 2+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 300 Euro. Vlore

Shtepi me qera 21/09/2023 20:28 Post ID: 175122


Pagesa

300 Euro

Ambjenti 2+1, E mobiluar   (Per 4 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 100.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 8 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona shiten rreth: 83,023 Euro
Distanca 0.17 km nga qendra
Qyteti - Zona Vlore - Qender
Adresa Vlore,Shqiperia - Harta
Lexime 79

Apartament me qera ne nje nga zonat me te preferuara dhe me te kerkuara ne qytet, ne "Aleksandria", Vlore. Apartamenti ndodhet ne nje zone qe ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese komode.
Apartamenti ka siperfaqe 100m2 dhe tipologji 2+1+Verand. Hapesira e brendshme e apartamentit eshte e organizuar ne 2 dhoma gjumi, sallon-kuzhine-ngrenje, tualet dhe verande. Ndodhet ne katin e 8 te nje pallati me ashensor. Jepet me qera i mobiluar.
Qiraja eshte 300 euro/muaj.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!