Shtepi me qera Apartament ne Tirane, 3+1, Ambjenti Bosh, pa mobiluar, Pagesa 750 Euro. Tirane

Shtepi me qera 19/09/2023 13:40 Post ID: 175100


Pagesa

750 Euro

Ambjenti 3+1, Bosh, pa mobiluar   (Per 6 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 137.00 m2 me 2 Tualete
Kati Apartament Kati 7 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona shiten rreth: 201,330 Euro
Distanca 1.70 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Rruga Sali Butka Tirane,Shqiperia - Harta
Lexime 14

Ekskluzive. Jepet me qera apartament 3+1 ne ne pallat te ri ,prane Komunes se Parisit.
Apartamenti ka siperfaqe 136 m2 ,aktualisht eshte open space ,ne gjendje shume te mire , me kater kondicionere.
Jeper per zyra edhe per banim ( bosh)
Me orientim Veri - Lindje - Perendim, qe mundesin drite dhe diell per apartamentin gjate gjithe dites.
Per me shume informacion kontakto ne nr e telefonit
Adresa : Stadiumi Dinamo ,Prane Komunes Parisit
Cmimi : 750 Euro