Shtepi me qera Apartament ne Tirane, 2+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 600 Euro. Tirane

Shtepi me qera 19/09/2023 11:26 Post ID: 174985


Pagesa

600 Euro

Ambjenti 2+1, E mobiluar   (Per 4 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 103.00 m2 me 2 Tualete
Kati Apartament Kati 6 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona shiten rreth: 177,668 Euro
Distanca 1.75 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Ali Demi/Tregu Elektrik
Adresa Rruga Ali Demi Tirane,Shqiperia - Harta
Lexime 28

📣QERA, Apartament 2+1+2 📍 Ali Demi, Tiranë.✨

⚜️ Rezidenca Mangalem 21
⚜️ Ndërtim i ri

🪜 Kati 6 (ashensor)
📐 Siperfaqe 103 m²
🛋️ I mobiluar
• I investuar
• Me parket
• Sistem kondicionimi
• Koridor shpërndarës
• 1 Ballkon
• 2 Tualete

- Apartamenti ndodhet në një zonë që ofron të gjitha facilitetet e nevojshme dhe e preferuar për banim.Për më tepër informacion vizitoni website-in tonë! 🔍💻