Shtepi me qera Apartament ne Tirane, 2+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 650 Euro. Tirane

Shtepi me qera 18/09/2023 15:35 Post ID: 174795


Pagesa

650 Euro

Ambjenti 2+1, E mobiluar   (Per 3 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 100.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 6 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona shiten rreth: 163,529 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Adresa selvia - Harta
Lexime 4

Qera, Apartament 2+1, Selvia, Tiranë.
Informacion mbi apartamentin:
• Sipërfaqja: 100 m2.
• Kati I 6 banim.
• Ndërtim i ri.
Organizimi:
• Ambient ndenje.
• Ambient gatimi.
• 2 Dhoma gjumi.
• 1 Tualet.
• 1 Ballkon.
Cilësime të tjera:
• Orientim Lindje.
• I investuar dhe I mobiluar në mënyrë bashkëkohore.
• Punime cilësore.
• Kubaturë e rregullt.
Për një vizitë në pronë na kontaktoni!