Shtepi me qera Apartament ne Tirane, 1+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 450 Euro. Tirane

Shtepi me qera 20/09/2023 16:36 Post ID: 174564


Pagesa

450 Euro

Ambjenti 1+1, E mobiluar   (Per 2 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 70.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 5 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona shiten rreth: 131,088 Euro
Distanca 1.08 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes Tirane,Shqiperia - Harta
Lexime 231

📣 QERA, Apartament 1+1📍Rruga e "Kavajës", Tiranë.✨
⚜️ Pranë pallatit me shigjeta
⚜️ Ndërtim i ri
🪜 Kati 5 (ashensor)
📐 Sipërfaqe 70 m²
🛋️ I mobiluar
• I investuar
• Koridor shpërndarës
• 1 Ballkon
• 1 Tuale
• 1 Post parkimi
- Apartamenti ndodhet në një zonë që ofron të gjitha facilitetet e nevojshme dhe e preferuar për banim.

Për më tepër informacion vizitoni website-in tonë! 🔍💻