Shtepi me qera Apartament ne Tirane, 1+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 450 Euro. Tirane

Shtepi me qera 18/09/2023 08:57 Post ID: 174514


Pagesa

450 Euro

Ambjenti 1+1, E mobiluar   (Per 3 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 70.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 5 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona shiten rreth: 119,171 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Vasil Shanto/Pallati me Shigjeta
Adresa Adressa:Prane pallatit me shigjeta - Harta
Lexime 40

Jepet me qera super apartament 1+1 E mobiluar ndodhet ne katin e 5 ne pallat te ri me ashensor Siperfaqe 70 m 2 Jane bere disa ndryshime te vogla dysheku nuk eshte ai qe shihet ne foto! Sapo eshte bler i ri nga cilesite me te mira nga pronarja! Apartamenti ndodhet prane pallatit me shigjeta! Ne cmim ka te perfshire dhe vend parkimin. Cmimi eshte 450€ i padiskutueshem!