Shtepi me qera Apartament ne Tirane, 1+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 450 Euro. Tirane

Shtepi me qera 20/09/2023 16:52 Post ID: 174474


Pagesa

450 Euro

Ambjenti 1+1, E mobiluar   (Per 2 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 70.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 5 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona shiten rreth: 131,088 Euro
Distanca 0.42 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Lumi Lana/ Bulevard
Adresa Bulevardi Bajram Curri ,Shqiperia - Harta
Lexime 89

 Jepet me qera super apartament 1+1  

E mobiluar ndodhet ne katin e 5 ne pallat te ri me ashensor 

Siperfaqe 70 m 2 

Jane bere disa ndryshime te vogla dysheku nuk eshte ai qe shihet ne foto! Sapo eshte bler i ri nga cilesite me te mira nga pronarja! 

Apartamenti ndodhet prane pallatit me shigjeta! 

Ne cmim ka te perfshire dhe vend parkimin.

Cmimi eshte 450€ i padiskutueshem!

Pallati me shigjeta