Shtepi me qera Apartament ne Tirane, 1+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 5,000 Leke. Tirane

Shtepi me qera 18/09/2023 22:15 Post ID: 174289


Pagesa

5,000 Leke Zero Komision

Ambjenti 1+1, E mobiluar   (Per 4 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 78.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 2 me 1 Ashensor
Distanca 8.09 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Kamez/Paskuqan/Babrru
Adresa Rruga Nene Tereza Kamez,Shqiperia - Harta
Lexime 168

Kerkoj dy vajza per ndarje qeraje shtepia ndodhet ne kamez perballe policise bashkiake,shtepia eshte 1+1 dhe pallati eshte i pajisur me anshesor.Qeraja esht 5000leke per person.