Shtepi me qera Apartament ne Tirane, 1+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 490 Euro. Tirane

Shtepi me qera 19/09/2023 07:11 Post ID: 174188


Pagesa

490 Euro

Ambjenti 1+1, E mobiluar   (Per 2 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 55.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 4 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona shiten rreth: 144,183 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Adresa Farmacia 10 - Harta
Lexime 54

Apartamenti ndodhet në katin e III-te në një pallat të ri te sapo perfunduar me sipërfaqe prej 65 m2 bruto dhe 55 m2 neto. Zona ka akses me shumicën e rrugëvë kryesore në Tiranë, dhe të ofron të gjitha facilitetet e nevojshme. Eshte I organizuar ne: Dhomë ndenje + ngrënie, nje dhome gjumi, tualet dhe ballkon, dhe eshte i mobiluar me te gjitha kushtet e nevojshme per nje jetese komode.
Cmimi 490 euro/muaj