Shtepi me qera Shtepi Private ne Tirane, 5+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 500 Euro. Tirane

Shtepi me qera 16/09/2023 11:04 Post ID: 174162

Pagesa

500 Euro Zero Komision

Ambjenti 5+1, E mobiluar   (Per 5 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 147.00 m2 me 1 Tualete
Kati Shtepi Private Kati 2
Property Invest Te tilla prona shiten rreth: 146,058 Euro
Distanca 1.46 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Ali Demi/Tregu Elektrik
Adresa Rruga Todi Shkurti Tirane,Shqiperia - Harta
Lexime 83
File list: Schermata-2023-09-15-alle-15.31.59.png, Schermata-2023-09-15-alle-15.39.01.png,

JEPET ME QERA AFATGJIATE ME KONTRATE 500€ ne muaj, me gjith garazh.

Jepet me qera i gjithe apartamenti 147 mq, ne katin e dyte te nje vile tre kateshe me kopesht te madh dhe garazh 40mq.

Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, me 2 dhoma gjumi te medha, 1 banjo, sallon dhe kuzhine te madhe me pamje nga nje ballkon te madh, me tavoline dhe karrige.

Shtepia ndodhet ne nje zone te qete te Tiranes, ne rrugen Todi Shkurti 79, vetem 15 minuta ne kembe nga qendra e qytetit, prane ka dyqane ushqimore, pastiçeri, bare dhe dyqane.

Për më shumë informacion, foto dhe video mos ngurroni të më telefononi ose të dërgoni një email pasi nuk mund të ngarkoj të gjithë videon e të gjithë shtëpisë këtu, duke përfshirë ambientet e brendshme.