Shtepi me qera Apartament ne Tirane, 2+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 1,000 Euro. Tirane

Shtepi me qera 14/11/2023 16:46 Post ID: 173691


Pagesa

1,000 Euro

Ambjenti 2+1, E mobiluar   
Siperfaqa neto 124.00 m2 me 2 Tualete
Kati Apartament Kati 6
Property Invest Te tilla prona shiten rreth: 250,351 Euro
Distanca 1.47 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Stadiumi Kombetar/RTSH/ETC
Adresa Rruga e Dibres - Harta
Lexime 69

Disponojmë Apartament për qera.
Apartamenti ndodhet në zonën e Selvisë në afërsi të Vilës Gold.

Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqe bruto: 124 m2.
• Sipërfaqe neto: 110 m2
• Kati 6
• Me hipotekë.

Organizimi:
•Ambient ndenje
•Ambient gatimi
•2 dhoma gjumi
•2 tualete
• 1 Ballkon


Cilësime të tjera:
• I mobiluar
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt.
• Me korridor shpëndarës.
• Ndriçim natyral.
• Kubaturë e rregullt.
• Me ashensor
• Me sistem kondicionimi
• Me Garazhd

Vendndodhja e pronës të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës qetësinë, sigurinë, ajrin e pastër si dhe zonë tepër e preferuar dhe në zhvillim e sipër.
Apartamenti është i sapomobiluar dhe nuk është banuar asnjëherë.

Për ta vizituar na kontaktoni!

Adresa: Tiranë, Rruga e Dibres
Çmimi: €1.000
Siperfaqja totale: 124 m²
Siperfaqja e brendshme: 110 m²
Kati: 6
Dhoma gjumi: 2
Banjo: 2
Mobilimi: E Mobiluar


📞 Kontakti: Future Home Don Bosko
[email protected]