Shtepi me qera Apartament ne Tirane, 2+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 700 Euro. Tirane

Shtepi me qera 13/09/2023 12:11 Post ID: 173100


Pagesa

700 Euro

Ambjenti 2+1, E mobiluar   (Per 5 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 105.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 4 me 2 Ashensor
Property Invest Te tilla prona shiten rreth: 215,244 Euro
Distanca 1.08 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Rruga e Kavajes Tirane,Shqiperia - Harta
Lexime 8

Apartament 2+1 me qera, ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, Myslym Shyri, prane faciliteteve te ndryshme shteterore dhe private. Eshte i organizuar ne sallon me kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. Ndodhet ne nje ndertese te re me administrim, ne katin e 4. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone, na kontaktoni.