Shtepi me qera Vila Luksoze ne Tirane, 3+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 3,200 Euro. Tirane

Shtepi me qera 12/09/2023 13:36 Post ID: 172784


Pagesa

3,200 Euro

Ambjenti 3+1, E mobiluar   (Per 7 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 170.00 m2 me 3 Tualete
Kati Vila Luksoze Kati 2
Property Invest Te tilla prona shiten rreth: 909,280 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Sauk/Qendra TEG
Adresa Teg - Harta
Lexime 12

- Mandarine Drive ofron një mundësi unike jetese duke propozuar një hapësirë të kuruar në qetësinë e gjelbërimit në kryqëzim me teknologjinë më të fundit dhe luksin.
- Arkitektura e jashtëzakonshme e unifikuar në mënyrë harmonike me gamën e kodrave midis Lunder dhe Mullet.
- Mandarine Drive është zhvilluar në një zonë relativisht të banuar, subjekt i investimeve të konsiderueshme.
- Ambientet trajtohen me fasadë me sistem kapote, një pjesë e tyre janë të veshura me parklex, në mënyrë që të jenë më efikase, ndërsa të çarat trajtohen me dritare dopio xham dhe letër alumini. Xhamat e dritareve në fasadë ndryshojnë në dimensione të ndryshme dhe janë optimale për ndriçimin dhe ajrosjen natyrale. Vila eshte e sapo investuar me cdo gje te re dhe nje investim super cilesor!
- E dizenjuar me qëllimin për të maksimizuar hapësirat funksionale, kjo vilë ofron rehati maksimale. ---- ----Hapësirat e brendshme janë plot dritë natyrale falë fasadave me dopio xham, ndërsa hapësirat e jashtme plot gjelbërim. Me 3 dhoma, depo, kuzhinë, kjo vilë është kombinimi perfekt i “dizajnit” dhe komoditetit. Vila ka siperfaqe totale si me poshte:
Sip. Parcele 453 m2
Sip. banim total 150 m2
Sip. verande 25 m2

Benefitet ne kete Rezidence jane te shumta prsh: Arkitektura moderne,Luks i standardeve ndërkombëtare, Parkim i fshehur për banorët, Teknologji Smart Home, Efikasiteti Energjik, Pishinë personale, Dendësia e ulët urbane, Mirëmbajtje dhe Mbikëqyrje 24/7, Orientimi Lindje/Perëndim, Hapësirat e Gjelbërta të Kuruara, Komuniteti selektiv, Aplikimi i teknologjisë më të fundit të ndërtimit, Hapësirë kopshti personal, e ndryshueshme sipas tipologjisë së vilës, Sistemi standard rrugor dhe hapësira e bollshme për vizitorët.

Për më shumë informacion më kontaktoni!!