Shtepi me qera Apartament ne Tirane, 2+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 500 Euro. Tirane

Shtepi me qera 12/09/2023 09:12 Post ID: 171922


Pagesa

500 Euro

Ambjenti 2+1, E mobiluar   (Per 4 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 100.00 m2 me 2 Tualete
Kati Apartament Kati 2 me 2 Ashensor
Property Invest Te tilla prona shiten rreth: 149,553 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Adresa marga 2 - Harta
Lexime 107


📌 Jepet me qera apartamenti 2+1+2 i mobiluar, te kompleksi Marga 2, Bulevardi i Ri. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 banim te nje pallati te sapondertuar, i pajisur me 2 ashensor dhe mjaft mire i administruar. Pajisur me frigorifer, lavatrice, sob per gatim, TV , i pabanuar me pare.
- Izolim akustik, termik ndaj te ftohtit dhe te nxehtit.


- Vendndodhja perfekte, vetem 10min larg me kemb nga Fakulteti i Shkencave te Natyres. 
Apartamenti organizohet ne: 
- dhome ndenje + kuzhine
- dy dhoma gjumi
- dy tualete
- nje ballkon
Per me teper informacion ose nje vizite nga afer mjafton te kontaktoni