Shtepi me qera Apartament ne Tirane, 1+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 500 Euro. Tirane

Shtepi me qera 09/09/2023 17:43 Post ID: 171822


Pagesa

500 Euro

Ambjenti 1+1, E mobiluar   (Per 3 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 65.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 5 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona shiten rreth: 145,654 Euro
Distanca 1.72 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Don Bosko
Adresa Rruga Don Bosko Tirane,Shqiperia - Harta
Lexime 72

Jepet me qera apartament 1+1 ne Don Bosko.
Apartamenti ka mobilim shume te mire , te ri dhe modern. Ndodhet ne pallat te ri me ashensor. Per nje vizite ne prone na kontaktoni! Agjensi Imobilare.
#shtepimeqera #shtepimeqeratirane #agjensiimobilare #agjensishpiash #property