Shtepi me qera Apartament ne Tirane, 1+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 400 Euro. Tirane

Shtepi me qera 08/09/2023 22:00 Post ID: 171638


Pagesa

400 Euro

Ambjenti 1+1, E mobiluar   (Per 2 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 60.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 5
Property Invest Te tilla prona shiten rreth: 98,515 Euro
Distanca 1.75 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Ali Demi/Tregu Elektrik
Adresa Rruga Ali Demi Tirane,Shqiperia - Harta
Lexime 81

📣 QERA, Apartament 1+1📍 Rruga “Ali Demi” Tiranë. ✨️
⚜️Kompleksi Mangalem21
⚜️ Ndërtim i ri
🪜 Kati 5 (ashensor)
📐 Sipërfaqe 60 m²
🛋️ I mobiluar
• I investuar
• Me parket
• Koridor shpërndarës
• 1 Tualet
• 1 Post parkimi
- Apartamenti ndodhet në një zonë që ofron të gjitha facilitetet e nevojshme dhe e preferuar për banim.

Për më tepër informacion vizitoni website-in tonë! 🔍💻