Shtepi me qera Apartament ne Tirane, 2+1, Ambjenti Bosh, pa mobiluar, Pagesa 400 Euro. Tirane

Shtepi me qera 07/09/2023 16:07 Post ID: 171359


Pagesa

400 Euro

Ambjenti 2+1, Bosh, pa mobiluar   (Per 5 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 80.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 6 me 2 Ashensor
Property Invest Te tilla prona shiten rreth: 96,030 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Ysberisht/Kombinat/Selite
Adresa yzberisht - Harta
Lexime 28

Disponojmë Apartament 1+1 i konvertuar ne 2+1 per qera.
Apartamenti ndodhet në "Grand Gallery LTE Residence" Yzberisht, Tiranë.

Informacion mbi Apartamentin:
•Kati 6 banim
•Sipërfaqe Bruto: 80m2


Organizimi i Brendshëm:
•Ambient Ndenje dhe Ambient Gatimi
•2 Dhoma Gjumi
•1 Tualet
• Ballkon me dalje në sallon

Cilësime të tjera:
• Orientimi: Jug-Perëndim
• Ndërtim i ri
• Sistem Kapot
• Pjeserisht i mobiluar

Për një vizitë në pronë, na kontaktoni!