Shtepi me qera Apartament ne Tirane, 2+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 800 Euro. Tirane

Shtepi me qera 07/09/2023 15:44 Post ID: 171338


Pagesa

800 Euro

Ambjenti 2+1, E mobiluar   (Per 4 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 110.00 m2 me 2 Tualete
Kati Apartament Kati 2 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona shiten rreth: 263,213 Euro
Distanca 1.88 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Adresa Rruga e Elbasanit Tirane,Shqiperia - Harta
Lexime 20


Jap me qera apartament te mobiluar 105 m2
nr i dhomave : 2+1+2 
apartamenti ka drejtimin : Jug-Perendim 
vendparkimi i perfshire 
Apartamenti eshte i kompletuar me te gjitha orendite te reja 
ndodhet ne katin e dyte te nje pallati 10 katesh 
pallati ka ashensor shume cilesor 
Apartamenti ka nje planimetri te rregullt : organizohet nga nje korridor i madh , sallon ndenje bashke me kuzhinen, ka dy dhoma gjumi njera nga dhomat eshte me banjo (me dritare) dhe ballkon .
Apartamenti ndodhet ne Rrugen Gramoz Pashko , ngjitur me Fakultetin Ekonomik (Shteteror ) 


Apartamenti jepet me kontrate te rregullt noteriale