Shtepi me qera Apartament ne Tirane, 1+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 500 Euro. Tirane

Shtepi me qera 10/09/2023 03:46 Post ID: 171223


Pagesa

500 Euro

Ambjenti 1+1, E mobiluar   (Per 3 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 90.00 m2 me 2 Tualete
Kati Apartament Kati 2 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona shiten rreth: 152,701 Euro
Distanca 3.60 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Tirane,Shqiperia - Harta
Lexime 80

Apartamente me qera te Liqeni i thate! Apartamenti eshte i organizuar ne dhomen e dites ku ndodhet kendi i gatimit dhe ballkoni. Me pas kalohet te dhoma e gjumit dhe tualeti. Apartamenti eshte i mobiluar me firnitura cilesore. Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C :