Shtepi me qera Apartament ne Tirane, 1+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 400 Euro. Tirane

Shtepi me qera 13/09/2023 13:43 Post ID: 171033


Pagesa

400 Euro

Ambjenti 1+1, E mobiluar   (Per 2 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 54.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 5 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona shiten rreth: 102,752 Euro
Distanca 2.23 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Ali Demi/Tregu Elektrik
Adresa Rruga Pasho Hysa Tirane,Shqiperia - Harta
Lexime 198

Apartament me qera 1+1+parking 

Ali Demi,Kompleksi Mangalem 21 

Kati 5 me ashensor 

I sapomobiluar dhe i pabanuar me pare 

Cmimi 400 euro