Shtepi me qera Apartament ne Tirane, 2+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 400 Euro. Tirane

Shtepi me qera 11/09/2023 10:08 Post ID: 171020


Pagesa

400 Euro

Ambjenti 2+1, E mobiluar   (Per 4 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 84.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 4
Property Invest Te tilla prona shiten rreth: 117,700 Euro
Distanca 1.91 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Ali Demi/Tregu Elektrik
Adresa Rruga Dhimiter Kamarda Tirane,Shqiperia - Harta
Lexime 384

Ne Ali dem prane Fax news jepet me qera apartament me katin e 4 pallat ekzistues siperfaqe 85 m, tualet ballkon I mobiluar ne menyre modeste pranojne she studente 

Paguhet muaji I pare muaji I 12 dhe vlera e nje muaji si garanci

Tarife sherbimi ndaj agjensise gjysme qeraje 

Jepet me qera 400 euro