Shtepi me qera Vila Luksoze ne Tirane, 4+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 2,500 Euro. Tirane

Shtepi me qera 06/09/2023 13:40 Post ID: 170864


Pagesa

2,500 Euro

Ambjenti 4+1, E mobiluar   (Per 8 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 340.00 m2 me 2 Tualete
Kati Vila Luksoze Kati 0
Property Invest Te tilla prona shiten rreth: 620,157 Euro
Distanca 2.12 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Kodra e Diellit
Adresa Kodra e Diellit - Harta
Lexime 25

Vile 3 kateshe me pishine per qira ne rezidencen Kodra e Diellit 2.
Vila përbëhet ne 3 kate me sipërfaqe ndertimi 340 m2, pishine dhe verande.
Kati i pare organizohet në sallon, ambienti i kuzhines i vecuar sebashku me ambientin e ngrenies, 1 tualet, veranda dhe pishina.
Kati i dyte organizohet në tre dhoma gjumi, tualet.
Kati i trete eshte papafingo.
Vila ndodhet ne nje nga residencat me te mira ne Tirane dhe ofron facilitete te ndryshme si, supermarket, park per femije, shkolleetj.
Per informacione ose vizite ne prone mund te na kontaktoni!