Shtepi me qera Apartament ne Tirane, 1+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 400 Euro. Tirane

Shtepi me qera 10/09/2023 10:56 Post ID: 170813


Pagesa

400 Euro

Ambjenti 1+1, E mobiluar   (Per 2 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 60.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 2 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona shiten rreth: 129,470 Euro
Distanca 1.75 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Ali Demi/Tregu Elektrik
Adresa Rruga Ali Demi Tirane,Shqiperia - Harta
Lexime 99

📣 QERA, Apartament 1+1📍 Rruga “Ali Demi” Tiranë. ✨️

⚜️Kompleksi Mangalem21
⚜️ Ndërtim i ri

🪜 Kati 2 (ashensor)
📐 Sipërfaqe 60 m²
🛋️ I mobiluar
• I investuar
• Me parket
• Koridor shpërndarës
• 1 Ballkon
• 1 Tualet
• 1 Post parkimi

- Apartamenti ndodhet në një zonë që ofron të gjitha facilitetet e nevojshme dhe e preferuar për banim.

Për më tepër informacion vizitoni website-in tonë! 🔍💻