Shtepi me qera Apartament ne Tirane, 2+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 550 Euro. Tirane

Shtepi me qera 12/10/2023 11:38 Post ID: 169036


Pagesa

550 Euro

Ambjenti 2+1, E mobiluar   (Per 5 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 82.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 6 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona shiten rreth: 145,654 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Adresa Selvia - Harta
Lexime 147

Apartament 2+1 me qira tek Selvia. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 ne nje objekt me ashensor. Ka nje siperfaqe prej 82 m². Jepet totalisht i mobiluar dhe me te gjitha elektroshtepiaket funskionale. Preferohen familjare. Zona i ofron te gjitha facilitet per nje jetese komode. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone me kontaktoni.