Shtepi me qera Apartament ne Tirane, 1+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 350 Euro. Tirane

Shtepi me qera 03/09/2023 17:15 Post ID: 168440


Pagesa

350 Euro

Ambjenti 1+1, E mobiluar   (Per 4 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 75.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 3 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona shiten rreth: 99,898 Euro
Distanca 3.13 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Ysberisht/Kombinat/Selite
Adresa Rruga Rexhep Shala Tirane,Shqiperia - Harta
Lexime 324

Ofrohet per qira nje apartament 1+1 i cili ndodhet ne katin e 3 banim te nje ndertimi te ri me ashensor ne Yzberisht.
Eshte i organizuar ne nje soxhorno te bollshme me kuzhinen e vecuar ,nje dhome gjumi, nje tualete dhe nje ballkon.

Per me shume informacion ose nje vizite ne prone mos hezitoni te me kontaktoni.