Shtepi me qera Apartament ne Tirane, 1+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 350 Euro. Tirane

Shtepi me qera 31/08/2023 10:02 Post ID: 168401


Pagesa

350 Euro

Ambjenti 1+1, E mobiluar   (Per 2 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 67.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 1 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona shiten rreth: 89,908 Euro
Distanca 2.28 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit
Adresa Rruga Dritan Hoxha Tirane,Shqiperia - Harta
Lexime 235

Jepet me qera 1+1 tek ish fusha aviacionit tek kompleksi Turdiu
Apartamenti ndodhet ne katin e 1
Ka siperfaqe 67 m2
Apartanenti organizohet
* 1 ambjent ndenje
* 1 dhome gjumi
* 1 tualet
* 1ballkon
Apartamenti eshte i pajisur me kondicioner dhe i mobiluar .
Ndodhet ne katin e pare prane fushes se aviacionit. Kompleksi Turdiu