Shtepi me qera Apartament ne Tirane, 2+1, Ambjenti Bosh, pa mobiluar, Pagesa 450 Euro. Tirane

Shtepi me qera 29/08/2023 14:52 Post ID: 168123


Pagesa

450 Euro

Ambjenti 2+1, Bosh, pa mobiluar   (Per 4 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 93.00 m2 me 2 Tualete
Kati Apartament Kati 4 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona shiten rreth: 141,284 Euro
Distanca 1.47 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Adresa Rruga e Dibres Tirane,Shqiperia - Harta
Lexime 7

Agjencia Morina jep me qira apartament 2+1, rruga e dibres-spitali nene tereza , 450 Euro

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: rruga e dibres-spiatali nene tereza

• I pamobiluar

• Kati  4 banimit                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           ✨Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 90m² dhe gjendet në katin e 4 te nje kompleksi te ri

Apartamenti është i organizuar shumë mirë, jepet i pamobiluar dhe përbëhet nga korridori shperdares, dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe  ballkoni.

Ne cmim eshte i perfshire edhe posti i parkimit.

Apartamenti lirohet me 15 shtator, pronari kerkon 3 muaj garanci

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE