Shtepi me qera Apartament ne Tirane, 2+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 550 Euro. Tirane

Shtepi me qera 09/10/2023 10:27 Post ID: 168009


Pagesa

550 Euro

Ambjenti 2+1, E mobiluar   (Per 5 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 80.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 2
Property Invest Te tilla prona shiten rreth: 139,769 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Adresa tek Selvia - Harta
Lexime 77

id 4229331
Jepet me qera Apartament 2+1 tek Selvia prane Gjimnazit Partizani.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati egzistues .Organizohet ne Ambient ndenje , kuzhine, koridor shperndares dy dhoma gjumi dhe tualet.Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira te tiranes 3 minuta larg qendes .
Cmimi: 550 euro