Shtepi me qera Apartament ne Tirane, 1+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 450 Euro. Tirane

Shtepi me qera 28/08/2023 23:54 Post ID: 167866


Pagesa

450 Euro

Ambjenti 1+1, E mobiluar   (Per 2 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 70.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 2 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona shiten rreth: 128,440 Euro
Distanca 2.24 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Adresa Rruga Kujtim Laro Tirane,Shqiperia - Harta
Lexime 35

Jepet me qera apartament 1+1, ne zonen e oxhakut mbrapa universitetit europian.
Ai ka nje siperfaqe 70m² dhe ndodhet ne kati 2-te banimi te nje pallati me ashensor
Arredim i ri,kondicioner ne cdo ambjent.
cmimi i qerase 450 mije lek