Shtepi me qera Apartament ne Tirane, 1+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 350 Euro. Tirane

Shtepi me qera 30/08/2023 00:09 Post ID: 167720


Pagesa

350 Euro

Ambjenti 1+1, E mobiluar   (Per 2 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 65.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 10 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona shiten rreth: 92,689 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Ysberisht/Kombinat/Selite
Adresa yzberisht - Harta
Lexime 294

📣 QERA, Apartament 1+1📍 Yzberisht, Tiranë.✨

⚜️ Grand Gallery
⚜️ Ndërtim i ri

🪜 Kati 10 (ashensor)
📐 Sipërfaqe 65 m²
🛋️ I mobiluar
• I investuar
• Me parket
• Sistem kondicionimi
• Koridor shpërndarës
• 1 Ballkon
• 1 Tualet

- Apartamenti ndodhet në një zonë që ofron të gjitha facilitetet e nevojshme dhe e preferuar për banim. Apartament është i disponueshëm edhe pë shitje me vlerë 80.000 Euro.


Për më tepër informacion vizitoni website-in tonë! 🔍💻