Shtepi me qera Apartament ne Tirane, 2+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 500 Euro. Tirane

Shtepi me qera 07/09/2023 11:58 Post ID: 166935


Pagesa

500 Euro

Ambjenti 2+1, E mobiluar   (Per 4 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 120.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 5 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona shiten rreth: 138,371 Euro
Distanca 1.08 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit
Adresa KOMUNA E PARISIT - Harta
Lexime 120

Prane Komunes se Parisit, tek rruga Bill Klinton, prane Cok Market, jepet me qera apartament 2+1, tualet, ballkon, me siperfaqe 120 m2, kati i 5, pallat i ri, me ashensor, i mobiluar. A.R.

Tarife sherbimi agjensie gjysem qeraje. Kerkohet muaji i pare muaji i fundit dhe nje garanci

Lirohet ne 5 Tetor!

Cmimi 500 EuroMuaj