Shtepi me qera Apartament ne Tirane, 1+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 30,000 Leke. Tirane

Shtepi me qera 27/08/2023 14:10 Post ID: 166028


Pagesa

30,000 Leke

Ambjenti 1+1, E mobiluar   (Per 3 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 60.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 1
Property Invest Te tilla prona shiten rreth: 56,241 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Ysberisht/Kombinat/Selite
Adresa yzberisht - Harta
Lexime 563

🏡JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NË YZBERISHT, TIRANË

🏷️Çmimi: 30.000 lekë/muaj


📍Vendndodhja: Yzberisht, tek Bulevardi Migjeni, pranë Bar Kafe Xhamero.

🚪 Apartamentet ndodhet në katin e 1- rë të banimit në një shtëpi private, organizohet nga ambienti I ndenjes+gatimit , dhoma e gjumit , tualeti.


➖Tipologjia 1+1
🛋️ 1 Ambient ndenje + 1 Ambient gatimi
🛏️ 1 Dhomë gjumi
🛀 Tualeti
🚪 1 Korridor
🌞 1 Ballkon📌 Zona në të cilën ndodhet apartamenti është një zonë mjaft e zhvilluar, duke bërë të mundur ofrimin e të gjitha shërbimeve bazë të përditshmërisë. Bën të mundur një jetesë të qetë , me infrastukturë të rregullt dhe sherbime te shumellojshme si :
palestra, restorante, kopshte, shkolla, farmaci, hapesira te gjelberta e shume te tjera.ℹ️ Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni:
—————————————————————
KOSTANDIN RRUSHI
☎️