Shtepi me qera Vila Luksoze ne Tirane, 4+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 3,500 Euro. Tirane

Shtepi me qera 25/08/2023 12:12 Post ID: 163926


Pagesa

3,500 Euro

Ambjenti 4+1, E mobiluar   (Per 5 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 300.00 m2 me 3 Tualete
Kati Vila Luksoze Kati 0 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona shiten rreth: 1,036,399 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Sauk/Qendra TEG
Adresa teg - Harta
Lexime 20

Qira, Vile, Sunrise Residence

Informacion mbi vilën:
• Strukturë 3-katëshe.

Organizimi:
• Kati -1: Garazhd per 2 makina, ka nje 1 dhome garderobe dhe nje dhome ndihmese.
• Kati 0: Ambient I hapur, kuzhine, nje tualet, me dalje dhe ne ambientin e jashtem, ne oborr.
• Kati 1: 3 dhoma gjumi, garderobe dhe 2 tualete
• Kati 2: Ka nje dhome papafingo (bosh) me 2 dalje ne terrace

Njera nga terracat eshte e shfrytezueshme per ndejtje, tjetra terrace per systemin diellor dhe sistemin chiller

Cilësime të tjera:
• Totalisht e mobiluar
• E investuar
• Parket
• Kompleksi ka Recepsion 24 orë
• Monitorim me kamera të gjithë rrethimit
• Pishinë e hapur
• Palestër
• Pedonale për shëtitje, 700 m që rrethon kompleksin
• Parqe të gjelbëruar në shërbim të përbashkët
• Mundesi parkimi

Per me shume informacion na kontaktoni.