Shtepi me qera Apartament ne Tirane, 1+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 30,000 Leke. Tirane

Shtepi me qera 12/08/2023 19:21 Post ID: 163662


Pagesa

30,000 Leke

Ambjenti 1+1, E mobiluar   (Per 3 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 57.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 5
Property Invest Te tilla prona shiten rreth: 55,057 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Adresa Zona e Oxhakut, prane Xhamise Xhura - Harta
Lexime 224

Ofrohet për qera apartament 1+1, i mobiluar totalisht dhe i pozicionuar në katin e pestë të një pallati (pa ashensor) në zonën e Oxhakut, pranë Xhamisë Xhura.

Të dhëna të tjera:

- Soba elektrike do të vendoset e re
- kundrabufeja dhe pajisjet e tualetit të investuara
- Disponon ballkon

Cmimi i qirasë 30.000 Lekë

Për më tepër informacion na kontaktoni!