Shtepi me qera Apartament ne Tirane, 2+1, Ambjenti Bosh, pa mobiluar, Pagesa 400 Euro. Tirane

Shtepi me qera 11/08/2023 12:40 Post ID: 162968


Pagesa

400 Euro

Ambjenti 2+1, Bosh, pa mobiluar   (Per 6 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 112.00 m2 me 2 Tualete
Kati Apartament Kati 10 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona shiten rreth: 94,686 Euro
Distanca 2.05 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Adresa Rruga Kongresi i Manastirit - Harta
Lexime 79

Jepet Apartament me Qera 2+1+2 tek rr. Kongresi i Manastirit ( Spitali Nene Tereza). Apartamenti ka nje siperfaqe 112 m2 dhe ndodhet ne katin e 10 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka dy dhoma gjumi, nje soxhorno me guzhinen bashk, dy tualete dhe nje ballkon. Ai eshte i pamobiluar.
JEPET ME QERA PER 400 EURO NE MUAJ.
Kodi ZA-201