Shtepi me qera Apartament ne Tirane, 1+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 300 Euro. Tirane

Shtepi me qera 13/08/2023 23:32 Post ID: 162010


Pagesa

300 Euro

Ambjenti 1+1, E mobiluar   (Per 2 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 70.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 1
Property Invest Te tilla prona shiten rreth: 68,614 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Ysberisht/Kombinat/Selite
Adresa amerikan 3 - Harta
Lexime 853

Prane Amerikan 3, ne rrugen Bego Hoxha jepet shtepi private 1+1 me qera, kati 1, me siperfaqe 70 m2.Shtepia eshte teresisht e mobiluar ne menyre bashkohore, me 1 dhome gjumi, 1 banjo me te gjitha pajisjet hidrosanitare, kondicioner dhe ballkon.

Tarife sherbimi agjencie gjysme qeraje. Kerkohet muaji i pare dhe 1 muaj garanci.

Lirohet ne fund te muajit Gusht!

Jepet me qera  300 euro