Shtepi me qera Apartament ne Tirane, 1+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 32,000 Leke. Tirane

Shtepi me qera 05/08/2023 16:02 Post ID: 161419


Pagesa

32,000 Leke

Ambjenti 1+1, E mobiluar   (Per 3 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 57.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 5
Property Invest Te tilla prona shiten rreth: 58,727 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Adresa Oxhaku, Prane Xhamise - Harta
Lexime 122

Ofrohet per qira apartament 1+1 me siperfaqe totale 47m2, i pozicionuar ne katin e peste te nje pallati ekzistues (pa ashensor), ne zonen e Oxhakut, prane Xhamise.

Apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar (soba dhe kondicioneret do te vendosen te rinj).

Per me teper informacion jeni te mirepritur te na konatktoni!