Shtepi me qera Apartament ne Tirane, 1+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 400 Euro. Tirane

Shtepi me qera 24/07/2023 10:22 Post ID: 157526


Pagesa

400 Euro

Ambjenti 1+1, E mobiluar   (Per 2 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 60.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 4 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona shiten rreth: 129,470 Euro
Distanca 1.47 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Adresa Rruga e Dibres Tirane,Shqiperia - Harta
Lexime 29

Ndodhet ne katin e katert banim, te nje pallati me ashensor.
Siperfaqe 60 m, tipologji 1+1 me 1 tualet dhe 1 ballkon.
Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre mjaft komode.
Qiraja mujore 400 € neto.