Shtepi me qera Vila Luksoze ne Tirane, 4+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 2,500 Euro. Tirane

Shtepi me qera 21/07/2023 13:12 Post ID: 156984


Pagesa

2,500 Euro

Ambjenti 4+1, E mobiluar   
Siperfaqa neto 360.00 m2 me 3 Tualete
Kati Vila Luksoze Kati 1
Property Invest Te tilla prona shiten rreth: 639,337 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Stadiumi Kombetar/RTSH/ETC
Adresa Tegu, Tirane, Shqiperi - Harta
Lexime 46

Banimi ne Komplekse Rezidenciale po preferohet gjithmone e me shume per shkak te komfortit, qetesise si dhe fasiliteteve te shumta qe ato ofrojne. Vilat brenda komplekseve janë një nga llojet më të preferuara vitet e fundit, me veçori si ofrimi i komoditetit, duke ju bërë të ndiheni si pjesë e një komuniteti, në hapësirën tuaj të jetesës. Stili i jetesës që ju garantohet në komplekse të tilla ka për qëllim plotësimin e nevojave tuaja dhe te familjes tauj në këtë komunitet.Ne nje prej Komplekseve me cilesore dhe te Preferuara ofrojme per qira Vile 2 kateshe.Vila organizohet ne:Kati 1: Kuzhine + Soxhiorno, dhome gjumi + tualet, Dhome teknikeKati 2: 3 Dhoma gjumi,2 tualetePishineSecili kat i viles ka siperfaqe 180 m2, 500 m2 Oborr si dhe 52 m2 Garazh.Pjesa e verandes eshte eshte totalisht me fasade xhami me dalje ne pishine si dhe dysheme me ngrohje nga poshte.52 m2 te cilat momentalisht jane te shenuara ne certifikate jane te shenuara si ambient banimi dhe ka opsionin qe te behet ndertim extra per nje dhome miqsh apo depo. Projekti eshte gati nga shitesi per tu vene ne funksion.Vila eshte totalisht e investuar dhe mobiluar si dhe ka sistem kapot.Per me shume informacione me kontaktoni!

Adresa: Tiranë, Tegu, Tiranë, Shqipëri
Çmimi: €2.500
Siperfaqja totale: 360 m²
Numri i kateve: 2
Dhoma gjumi: 4
Banjo: 3
Mobilimi: E Mobiluar


📞 Kontakti: kristi kapaj
[email protected]