Shtepi me qera Shtepi Private ne Tirane, 4+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 1,600 Euro. Tirane

Shtepi me qera 20/07/2023 09:44 Post ID: 156510


Pagesa

1,600 Euro

Ambjenti 4+1, E mobiluar   (Per 7 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 240.00 m2 me 4 Tualete
Kati Shtepi Private Kati 0
Property Invest Te tilla prona shiten rreth: 409,176 Euro
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa 21 Dhjetori, prane Policise Bashkiake - Harta
Lexime 63

ID : 4241024 Ne zonen e 21 Dhjetorit prane Policise Bashkiake jepet me qera shtepi 2 kateshe, siperfaqe 240 m². Godina organizohet ne nje dyqan ne katin perdhe, dhe nje apartament 3+1, ne katin e pare. Organizohet ne nje dhome ndenje te bollshme me aneks gatimi, 3 dhoma gjumi, 3 tualete, 2 ballkone te medhenj. Godina ka nje tarace te aksesueshme me shkalle dhe te shfrytezueshme. Shume e pershtatshme per klinike.

Cmimi 1600 Euro