Shtepi me qera Apartament ne Tirane, 1+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 400 Euro. Tirane

Shtepi me qera 18/07/2023 09:47 Post ID: 155296


Pagesa

400 Euro

Ambjenti 1+1, E mobiluar   (Per 3 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 73.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 5 me 2 Ashensor
Property Invest Te tilla prona shiten rreth: 105,930 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa unaze e re astir - Harta
Lexime 832

Ne Astir, prane Bar Artistit, ne rruge kryesore, jepet me qera apartament 1+1, 1 tualet, ballkon, me siperfaqe 70 m2, kati 4, pallat i ri me ashensor, mobilimi bashkekohore. J.M

Kerkohet muaji i pare i qerase dhe 500 Euro garanci

Pagese sherbim agjensie gjysem qeraje

Jepet me qera 400 Euro/Muaji