Shtepi me qera Vila Luksoze ne Tirane, 5+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 3,000 Euro. Tirane

Shtepi me qera 19/10/2023 09:36 Post ID: 146246


Pagesa

3,000 Euro

Ambjenti 5+1, E mobiluar   (Per 10 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 600.00 m2 me 5 Tualete
Kati Vila Luksoze Kati 3
Property Invest Te tilla prona shiten rreth: 852,450 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Liqeni Artificial - Harta
Lexime 63

Jepet me qera Vilë 3-katëshe.
Vila është pozicionuar brenda Tiranës dhe njëkohësisht larg zhurmës, pranë liqenit artificial të Tiranës.

Vila ka një sipërfaqe prej 600m2, dhe oborr 460m2.
Në oborrin e gjelbëruar ndodhet pishina.

Organizimi i vilës eshte mbreslënës, detajet janë si më poshtë:

• Siperfaqja e një kati : 140 m2
Ne total jane 11 ambjente
• 5 Tualete
• 5 Dhoma gjumi
• 2 Ambiente gatimi
• 3 Ambiente ndenje
• Play room
• Pishinë

• Të gjitha dhomat janë të pajisuara me sistem kondicionimi
• Tarracë me pamje të mrekullueshme nga liqeni artificial.
• Gjenerator automatik
• Sistem kamerash
• Panel diellor
• Vaskë me hidromasazh.
• Oxhak Funksional / sobë pellet (në varësi të ambjentit)
• 4 Post-Parkim

Për një vizitë në pronë na kontaktoni!